خرید پستی نظم دهنده بدلیجات الیزابت | دنیای خرید

نظم دهنده بدلیجات الیزابت
برای خرید پس از کلیک روی دکمه خرید کالا و تکمیل فرم سفارش ، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید ، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.
قیمت : 48,000  تومان
خرید پستی

نظم دهنده بدلیجات الیزابت

نظم از مهم ترین مسائلی است که در محیط زندگی باید وجود داشته باشد زیرا بی نظمی اثر منفی در انجام به موقع کارها و روان ما می گذارد . نظم نداشتن وسایلی که روزانه از آنها استفاده می کنیم باعث می شود انرژی و زمان زیادی را صرف پیدا کردن آنها کنیم و در این صورت به کارهای مهم تری که باید انجام شود نرسیم. قطعا شما از این بی نظمی در وسایلتان خسته می شوید و سپس اقدام به مرتب کردن ونظم دهی به وسایلتان می کنید اما می بینید که پس از مدتی دوباره وسایل شکل به هم ریخته ای می گیرند و مجددا مجبور به مرتب کردن می شوید که قطعا انجام چندین باره اینکار اعصاب شما را به هم میریزد.

راه حل این مشکلات استفاده از نظم دهنده می باشد ، نظم دهنده بدلیجات طراحی شده برای ایجاد ترتیب ویژه ای در بدلیجات، اکسسوری ، شانه ، جوراب ، کراوات و سایر وسایل شما. این نظم دهنده باجنس نخی ونرمی که دارد اصلا جاگیر نبوده و حتی قابلیت تا شدن برای قرار گیری در کشو یا چمدان را دارد. شامل 40 جیب با روکش شفاف است که می توانید تعداد بسیار زیادی از وسایل را در این نظم دهنده حا دهید و دید کافی را به آنها داشته باشید . این روکش شفاف باعث شده است در مواقع ضروری که دنبال یک وسیله مخصوصی هستید ؛آن را به راحتی و درکمترین زمان پیداکنید. ابعاد این نظم دهنده 80X40 و دارای آویز فلزی برای آویزان کردن آن درکمد یا پشت درب اتاق می باشد. 

جیب های پایینی این نظم دهنده دارای اندازه بزرگتری نسبت به سایر جیب ها می باشد و شما میتوانید وسایلی مانند شانه،آیینه و کلاه را درآن قراردهید. با چیدن وسایل در این نظم دهنده به تمام وسایلتان دید دارید و دیگر هیچ وسیله ای گم نمی شود . گاهی اوقات وسایل به دلیل بی نظمی از دید پنهان می مانند و باعث می شود فرد به اشتباه فکرکند آن وسیله را ندارد و مجددا آن را بخرد بنابراین نظم در صرفه جویی هزینه هم تاثیر میگذارد. این کاور باحداقل جاگیری از فضا ، نظم ویژه ای را به وسایل می دهد و باعث زیباتر شدن فضای کمد و اتاقتان می شود.

قیمت این محصول 48000 تومانقیمت : 48,000  تومان
خرید پستی