ماساژور سر و صورت BEAUTY

همانطور که میدانید ماساژ صورت اگر به صورت مستمر انجام شود موجب شادابی پوست و از بین رفتن چین و چروک ها در قسمت های پیشانی و خط لبخند میشود. همینطور ماساژ پوست سر علاوه بر آرامش خاصی که به همراه دارد ، به سبب افزایش گردش خون موجب سلامت و پرپشتی مو و همچنان شادابی و بهبود کارکرد مغز می گردد.

اما همانطور که گفته شد این ماساژ باید به صورت مستمر انجام پذیرد که اگر بخواهیم به صورت دستی این کار را بکنیم تبدیل به یک فعالیت خسته کننده میشود. از طرقی ماساژور های دستی که در بازار موجود هستند هم باز به فعالیت زیادی نیازمندند و آنچنان تفاوتی را ایجاد نمیکنند. بهترین انتخاب ماساژور های برقی هستند که با توجه به قیمت و کیفیت ساخت در اینجا یکی از بهترین مدل های آن را به شما ارائه میدهیم.

ماساژور سر و صورت Beauty Massager دارای چند افزونه کاربردی است که آن را تبدیل به یک وسیله چند کاره میکند. این دستگاه شامل سری های مختلف می شود که علاوه بر داشتن ماساژور مناسب سر در صورت نیز موجب جلوگیری از افتادگی پوست، کاهش منافذ باز پوست و کمک به جوانسازی و ترمیم پوست می شود.

طول این ماساژور برابر با 18 سانتیمتر است. این دستگاه از مرغوب ترین کیفیت پلاستیک فشرده و به صورت کاملا بهداشتی مناسب برای استفاده بر روی پوست ساخته شده است. این ماساژور دارای 5 سری مختلف است که هرکدام به منظور خاصی و برای استفاده بر روی سر و صورت ساخته شده اند. وزن این دستگاه حدود 350 گرم است و انرژی خود را از دو باتری قلمی میگیرد.

قیمت این محصول 130000 تومان میباشد