خرید پستی دستگاه مایع پاش سنسور دار | مارکت شاپ

دستگاه مایع پاش سنسور دار
برای خرید پس از کلیک روی دکمه خرید کالا و تکمیل فرم سفارش ، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید ، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.
قیمت : 280,000  تومان
خرید پستی

دستگاه مایع پاش سنسور دار

این روز ها با افزایش کرونا نیاز ما انسان ها به مایع های ضدعفونی نیز افزایش می یابد.برای این کار استفاده از مایع پاش های دستی ، غیر بهداشتی می باشد. بنابراین بهترین مایع پاش برای استفاده در محل کار ، اداره ها ، منازل و مکان های عمومی ، مایع پاش هوشمند می باشد. این مدل مایع پاش علاوه بر بهداشتی بودن ، در صرفه جویی و کنترل میزان مایع های ضدعفونی نیز بسیار موثراند.درادامه به بررسی ویژگی های این دستگاه می پردازیم.

دستگاه مایع پاش سنسور دار دارای ظرفیت 350 میلی لیتر و وزن خالص 204 گرم می باشد. ابعاد این محصول 19x10.5x7.5 سانتی متر است.جنس بدنه این محصول از پلاستیک ABS مرغوب می باشد. از کاربرد ویژه و متمایز این افشانه هوشمند داشتن سنسور تشخیص دست می باشد تا در صورت حس کردن دست در نزدیک خود، بتواند مایع ذرا بپاشد. این افشانه با ابعاد مناسب خود قابل حمل و قرارگرفتن در هرمحلی می باشد. طی مدت زمان یک ثانیه پاشش را انجام می دهد. برای راه اندازی این دستگاه کافی است چهارعدد باتری قلمی را درون آن قراردهید تا بیش از 1500 بار پاشش انجام دهد. زمانی که از دستگاه استفاده نکنید، بدون خاموش کردن دستی دستگاه وارد حالت استند بای می شود.

دمای مناسب برای کارکرد این دستگاخ مایع پاش بین 5 تا 40 درجه سانتی گراد می باشد.توصیه می شود این دستگاه را در نور مستقیم آفتاب قرارندهید. ولتاژ نامی آن 6 ولت است. مراحل کار دستگاه بدین صورت است : ابتدا کلید دستگاه را لمس کنید تا چراغ آبی دستگاه روشن شود. در اینصورت حالت یک دستگاه فعال می شود و با نزدیک شدن دست، پاشش طی مدت 1ثانیه صورن میگیرد. با لمس دوم کلید ، چراغ بنفش روشن می شود. چراغ بنفش حالت دوم است که طی مدت 0.7 ثانیه پاشش انحام میدهد. برای خاموش کردن هم کافیست پس از این دوحالت یک بار دیگر کلید را فشاردهید تا نور قرمز .05 ثانیه روشن و سپس دستگاه خاموش شود. در صورتی که باتری دستگاه ضعیف باشد. زمانیکه دستتان را جلوی سنسور بگیرید؛ نور قرمز روشن می شود و بدین شکل به شما نشان می دهد باتری ضعیف است. دستگاه مایع پاش هوشمند بهترین انتخاب برای صرفه جویی در هزینه و زمان و همچنین رعایت مسائل بهداشتی به استاندارد ترین روش می باشد.

قیمت این محصول280000 تومانقیمت : 280,000  تومان
خرید پستی